П’яний черкащанин “замінував” вокзал

16 серпня 2019, 18:06

Останнім часом у Черкасах набули широкого резонансу неправдиві повідомлення про замінування закладів охорони здоров’я, торгівельних центрів, дитячих садочків та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

За одним із таких фактів Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення. Як зазначають у прес-службі відомства, чоловік обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху) Кримінального кодексу України.

54 – річний житель міста Черкаси, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зателефонував зі свого мобільного телефону диспетчеру ДСНС в Черкаській області та повідомив завідомо неправдиву інформацію про замінування залізничного вокзалу по вул. Крупської, 1 в  м. Черкаси, після чого поклав слухавку.

Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси зловмиснику призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку 2 роки.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

 

 

Коментарі

Вгору