Осучаснення лікарень, ремонт «легендарних» доріг та іменні стипендії – черкаський нардеп прозвітував перед виборцями

10 червня 2019, 21:34

Встановлення 30 спортивних та дитячих майданчиків, осучаснення 30 навчальних та 26 медичних закладів, освітлення 20 населених пунктів, будівництво нових амбулаторій, футбольних полів та призначення стипендій активним студентам – один із найпродуктивніших нардепів Черкащини нещодавно прозвітував перед виборцями про залучення на округ 118 мільйонів гривень та свою роботу у Верховній Раді.

П’ять років тому Владислав Голуб був обраний в одномандатному виборчому окрузі №197. Будучи одним із наймолодших депутатів Верховної ради 8-го скликання, він потрапив у 200-ку найпродуктивніших депутатів. За що потрапив у ТОП та якими проектами «підкорив серця» виборців, дізнавались наші журналісти.

Фото - з офіційної сторінки Владислава Голуба у Фейсбук

 

Черкаси та Черкаський район

На місто Черкаси та Черкаський район нардепу вдалося «вибити» 15 мільйонів 692 тисячі гривень.

Що було зроблено? Найбільшу увагу тут приділили питанням облаштування освітніх закладів: для шкіл та садочків закуплено комп’ютерну та побутову техніку, меблі та дошки. Проведено низку капітальних ремонтів.

Без перебільшення, як містяни, так і жителі сіл найбільше радіють встановленню нових спортивних та дитячих майданчиків. Для прикладу, в селі Геронимівка нещодавно встановили новенький майданчик для занять спортом. Місцева влада надихнулася ідеєю зробити село ще більш зручним для жителів і встановила поряд за кошти місцевого бюджету дитячий майданчик. Надалі ж, прислухаючись до порад місцевих жителів, там хочуть встановити фонтан і висадити трояндові плантації. До тієї ж Геронимівки за підтримки нардепа нещодавно нарешті зробили нову дорогу. До цього селяни неодноразово виходили на акції протесту, вдавалась і до заходів з перекриття руху, адже їздити по тому, що лишалося від асфальту, було практично неможливо.

Медики та люди похилого віку, найбільше завдячують депутату за  оновлення лікарень та ФАПів, а ще за нові автівки для сімейних лікарів. Зокрема, два легковика було придбано для медиків районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Співпрацює Владислав Голуб із місцевими навчальними закладами. Зокрема, для студентів встановлено іменні стипендії за успіхи в навчанні. Долучається депутат і до різних корисних акцій. Наприклад, нещодавно, разом із студентами Черкаського національного університету, прийнявши естафету від Канівського коледжу культури і мистецтв та Канівського вищого професійного училища, долучився до всесвітнього флешмобу «trashtag». Усі разом учасники заходу прибрали територію Черкаського геріатричного пансіонату. Після цього вони засадили клумби трояндами та висадили у садку фруктові дерева.

Золотоноша та Золотоніський район

Капітальні і поточні ремонти, встановлення спортивних майданчиків, вуличне освітлення та оновлення лікарень – на перший погляд не такі вже й великі справи. Однак, за словами людей, які користуються цим щодня, це більше ніж важливо.

- У Золотоніській центральній лікарні буквально за три роки відбулася маса позитивних зрушень, – каже головний лікар Золотоніської ЦРЛ Сергій Примак. – Було проведено ремонт терапевтичного та фізіотерапевтичних відділень, встановлено рентген-комплекс. Крім того, ми повністю оновили операційний блок, а незабаром запрацює і оновлене пологове відділення.

А от сільський голова Гельмязова Людмила Могила каже – з допомогою нардепа вдалося вирішити питання, які дошкуляли селянам роками.

- Гельмязів – дуже велике село, протяжність його близько 100 км. Тож однією з найпроблемніших тем для нас завжди було вуличне освітлення – освітленою була лише центральна частина села, – зазначає жінка. – Нам врешті вдалося завершити проведення освітлення на ще кількох вулицях. А ще спільними зусиллями ми змогли вирішити питання ремонту горезвісної «гельмязівської» дороги – дороги державного значення, яка проходить нашим селом. Цього року поточний ремонт частини цієї дороги таки було зроблено.

Крім закупівлі техніки для шкіл, депутат переймається і питаннями спорту. Так, наприклад, в Гельмязеві та Вознесенському було побудовано два футбольних поля зі штучним покриттям.

 Канів та Канівщина

У Каневі та районі, як і всюди по округу, депутат переймався питаннями оснащення освітніх та медичних закладів новою технікою. Однак сьогодні народний обранець ще має розуміти і сучасні тенденції, - переконані освітяни.

- Нещодавно у нашому навчальному закладі ми захопились ідеєю запровадження занять із робототехніки, проте вартість необхідних для цього наборів LEGO – а це майже півмільйона гривень – була для нас не підйомною, - розповів директор Бобрицького НВК Михайло Гончаров. -  На черговій зустрічі з Владиславом Голубом розказали йому про нашу ідею, і він «загорівся» нею разом із нами. Тепер наших дітей не відтягнути від нових занять.

 

Крім освітньої, традиційно нардеп підтримував і медичну галузь. Зокрема, для місцевої райлікарні було придбано новий УЗД-апарат, лапароскопічну стійку та автомобіль «швидкої допомоги». Все для того, аби канівчани могли отримати якісне і своєчасне лікування.

Робота на окрузі, безперечно, важлива, однак від сучасного народного обранця вимагається ще й вміння бути дипломатом та представляти країну на міжнародній арені. Учні канівських шкіл під час спеціальних уроків мали нагоду поспілкуватися з Владиславом Голубом іноземною мовою та перевірити його вміння вести діалог. Як відомо, нардеп досконало володіє кількома іноземними мовами – англійською та французькою і, будучи членом української делегації ПАРЄ, вільно спілкується з політиками всього світу, захищаючи інтереси України.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Вгору