Островський заявив, що «Чигиринської Народної ради» не існує

30 січня 2015, 10:28

1Кандидат на посаду голови Чигиринської райдержадміністрації Олег Островський називає «крикунами» і «самозванцями» членів Чигиринської народної ради, які розгорнули інформаційну кампанію по недопущенню його призначення головою РДА. Свої аргументи від підкріпив документами, які оприлюднив у соціальній мережі, інформує Ремарка

«27.01.2015 я зробив офіційний запит в "Державну Реєстраційну Службу України" із запитом про "Чигиринську Народну Раду". Отримавши відповідь (фотокопія додається), я не був здивований, що такої Ради в Україні не існує - виходить це - "Народна Зрада". Мені щиро жаль, тих Чигиринців хто їм повірив, хто мав надію на позитивні зміни в районі. Але всі роздивилися, що за 10 місяців їхнього керівництва разом з Діскантом все летить у "прірву". Бувші "риги" на чолі "вожака" Дісканта, теж члена ПР ( фотокопія додається) не хочуть змін, їх бажання і далі жити в своєму болоті і паразитувати», - пише Олег Островський у власному Facebook.

Островський визнає що не є «янголом» і має недоліки як і кожна людина. Але запевняє у своєму бажанні добитися змін на Чигиринщині. 

«В мене є бажання і досвід зробити Чигиринщину не бувшою столицею Козацької Держави, а столицею - духовного, патріотичного відродження Вільної України. Центром виховання справжніх, професійних бійців-козаків - готових захищати ВОЛЮ України. Я впевнений, що ПРАВДА переможе, а вона завжди за СВІДОМИМ українським народом. СЛАВА УКРАЇНІ !!!», - патріотично завершує своє звернення Островський.

1

 

2

Коментарі

Вгору