Оршанецький навчальний центр відзначив 25-річний ювілей (фото)

28 червня 2017, 09:48

Фото надане прес-службою Навчального центру.

27 червня в Палаці культури «Дружба народів» у місті Черкаси  відбулись урочисті заходи приурочені ювілейній 25-й річниці створення Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

В урочистостях взяли участь директор Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Анатолій Махнюк, керівництво органів державної влади області та міста, представники силових структур, ветерани-прикордонники, керівництво та персонал Навчального центру, а також інші почесні гості.

Фото надане прес-службою Навчального центру.

За 25 років діяльності Навчальний центр перетворився в провідний освітній заклад України сучасного європейського зразка. За роки свого існування центр підготував більше 100 тисяч молодших спеціалістів для органів охорони кордону.

Фото надане прес-службою Навчального центру.

Відкриваючи урочистості, начальник Навчального центру полковник Дмитро Коцеруба зазначив,  що Навчальний центр відіграє ключову роль у підготовці молодого поповнення  до виконання  завдань з охорони державного кордону. Колектив офіцерів,  прапорщиків та сержантів, працівників докладає максимум зусиль у навчанні та вихованні підлеглих, здійснюючи цим вагомий внесок у справу охорони кордону.

Дмитро Михайлович подякував всьому персоналу Навчального центру за сумлінне виконання службових обов’язків, чесну службу Батьківщині та за вклад кожного військовослужбовця та працівника в справу підготовки молодшого персоналу для підрозділів охорони державного кордону.

Фото надане прес-службою Навчального центру.

Під час урочистостей було доведено наказ Голови Державної прикордонної служби України  про заохочення персоналу та вручено відомчі відзнаки з нагоди річниці навчального закладу.

Фото надане прес-службою Навчального центру.

Почесні гості теплими словами привітали керівництво та персонал Навчального центру з ювілеєм  та нагородили грамотами та цінними подарунками.

Особливі слова вдячності за значний внесок у становлення та розвиток центру лунали на адресу ветеранів-прикордонників.

Фото надане прес-службою Навчального центру.

Урочисті заходи річниці завершились концертною програмою Академічного ансамблю пісні і танцю Держприкордонслужби України.

За повідомленням прес-служби Навчального центру.

Вгору