Оперативники разом із Самообороною викрили склад фальсифікованої горілки на 10 мільйонів гривень (фото)

08 березня 2014, 10:14

Працівники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинність УМВС України в Черкаській області спільно з громадськими активістами затримали групу осіб, яка займалася незаконним перевезенням та розповсюдженням фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції на території Черкаської області. За скоєне зловмисникам загрожує позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

До співробітників міліції надійшла оперативна інформація про те, що невідомі громадяни налагодили на території області поставки та продаж фальсифікованої горілчаної продукції з підробними марками акцизного збору. Для документування діяльності зловмисників, в межах оперативних справ, правоохоронці розробили відповідні схеми та комбінації.

Під час реалізації оперативної комбінації, правоохоронці затримали 5 вантажних автомобілів з напівпричепами, які перевозили близько 100 тисяч пляшок фальсифікованої горілки з етикетками відомих місцевих виробників. Ще близько 200 тисяч пляшок було виявлено на території складських приміщень, які зловмисники використовували для зберігання свого товару.

Наразі слідчими органів внутрішніх справ проводиться розслідування по кримінальному провадженню відкритому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статті 204 Кримінального кодексу України. З виявленої лікеро-горілчаної продукції відібрано зразки та направлено їх на експертизу.

В межах розслідування кримінального провадження створено слідчо-оперативну групу, вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності зазначених та інших осіб.

Вгору