Оператор черкаського сайту має численні травми, – Бондаренко

24 січня 2014, 12:02

Учора ввечері під час виконання редакційного завдання постраждав оператор черкаського сайту 0472 Олег Огілько. На нього ззаду напало дві невідомі особи в штатському. Опозиція пов'язує кривдників з правоохоронцями.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласної організації "Батьківщина" Анатолій Бондаренко.

- Близько 23.00 між ТРЦ "Любава" та магазином "Єва" оператор черкаського сайту 0472 Олег Огілько проводив зйомку на вулиці (знімав, як дворами ходять працівники "Беркуту"). Він розповів, що до нього ззаду підбігло двоє осіб у штатському і почали кричати : "Збивай його, він знімає". Його збили з ніг, побили. Ми бачили його, у нього серйозні травми, у тому числі травма ноги, - повідомив Бондаренко.

За його словами, люди стверджують, що у райвідділку міліції активістів били. А опозиціонери на власні очі бачили постраждалих від дій правоохоронців майданівців.

- Одна людина з черепно-мозковою травмою, швидка допомога забрала її прямо з райвідділку, багато людей стверджують, що у райвідділку міліції були побиття і катування активістів. Ми хотіли зайти і подивитися, як їх утримують, але нас не пустили, - наголосив опозиціонер.

Нагадаємо, станом на 8:00 були звільнені 18 затриманих напередодні за масові безпорядки та погром Черкаської обласної ради, серед них і оператор сайту 0472.

Ольга КОМПАНІЄЦЬ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору