Олімпійці стали учасниками уроку-презентації у Черкасах (фото)

14 вересня 2020, 17:20

У Черкасах на майданчиках Центрального стадіону влаштували Олімпійський урок з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Такий захід дав старт Європейському тижню спорту.

Черкаські спортсмени презентували цікаві й корисні види спорту та познайомили із ними гостей. Випробувати на собі різноманітні види спорту на Олімпійський урок завітав Молодий посол – чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор Іван Тищенко, а також срібні призери Олімпійських ігор Сергій Куліш та Олександр Мотузенко.

Іван Тищенко також провів для дітей-учасників заходу активну розминку-руханку.Вихованці та тренери розповідали гостям про свій вид спорту, про його особливості, як правильно виконувати вправи та демонстрували, як це робити. На спортивних майданчиках гості спробували стріляти з лука, набивати футбольного м’яча, метати списа та грати в теніс.

- У нашому місті розвивається дуже багато видів спорту, є великий вибір спортивних секцій та можливостей для занять фізичною активністю.  Сьогодні ми спробували проявити себе в кількох із них. Рекомендую кожному займатися спортом і розвиватися, – відзначив Молодий посол #BeActive Іван Тищенко.

- Ми прагнемо залучити якомога більше дітей та молоді до здорового способу життя, активних занять, розповісти громаді ще більше про спорт та користь від нього, зацікавити кожного олімпійськими цінностями, - наголошують організатори презентації – представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Зазначимо, в Україні у другу суботу вересня відзначають день, що уособлює в собі головні принципи та ідеали здорового способу життя – День фізичної культури і спорту.

Поділитись

Коментарі

Вгору