Я чесний артист, – Олег Винник відреагував на звинувачення у плагіаті

12 січня 2019, 23:05

Я чесний артист, - Олег Винник відреагував на звинувачення у плагіаті

Едель Ліннем звинуватив зіркового співака з Черкащини Олега Винника у крадіжці інтелектуальної власності, пише "УНІАН".

Олег Винник у 2018 році завоював титул "Співак року" за версією M1 Music Awards. У листопаді він зібрав два аншлаги в столичному Палаці Спорту.

Однак, нещодавно чоловік на ім'я Едель Ліннем розповів, що Олег Винник нібито вкрав деякі свої пісні у його дружини Лари Мелтемі. За словами цієї людини, в 2002 році починаючий співак Винник познайомився з його дружиною Ларою Мелтемі, яка на той момент мала вже більше 40 записаних композицій, на невеликому музичному фестивалі.

Едель стверджує, що Олег попросив у Лари диски з її піснями. На одному з них була пісня, нібито записана в 2001 році, з назвою "Візьми мене в полон". За словами чоловіка, Лара виступала з цією піснею на фестивалі в палаці Україна, на телевізійній передачі в Берліні і в посольстві України. Як говорить Едель, Винник повернув Мелтемі диски і похвалив пісні на них.

За словами Едель, в 2008 році Лара пішла зі сцени через те, що їй потрібно було перенести операцію. За три роки вона виступила на фестивалі в Берліні, а вже в 2012 році її адвокат побачив в Інтернеті пісню "Візьми мене в полон", тільки авторства Олега Винника.

- Це наскільки дурнем треба бути, щоб в наш час, коли є Інтернет, зважитися на крадіжку, в розрахунку, що ніхто нічого не дізнається? - обурився Едель Ліннем.

За словами виконавця, всі звинувачення є неправдивими, що підтверджується експертизою Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, передає "РБК".

Тепер Винник звернувся до суду, щоб розставити всі крапки над "і".

- Якщо є претензія – потрібно вирішувати питання в суді. Це нормальний європейський підхід, адже я багато працював за кордоном і знаю, як там ставляться до авторських прав, ніколи їх не порушував. Я чесний артист, сам пишу слова і музику, і сам її виконую, – підкреслив співак.

Справу вже прийнято до розгляду Печерським районним судом міста Києва.

Я чесний артист, - Олег Винник відреагував на звинувачення у плагіаті

Коментарі

Вгору