У кожної пісні своя історія та картинка, – Олег Винник розповів про секрети успіху

24 жовтня 2018, 23:11

У кожної пісні своя історія та картинка, - Олег Винник розповів про секрети успіху

Зірковий співак з Черкащини Олег Винник ніколи не приховував того, що армії його шанувальниць можуть позаздрити сотні колег по сцені. Навіть у новій комедії "Скажене весілля", де він зіграв епізодичну, але досить кумедну роль, не обійшлося без жінок, інформує "Znaj.ua".

У фіналі стрічки "вовчиці" наздоганяли улюбленця, а він у розірваній сорочці тікав у напрямку Києва на велосипеді. Але в кожному жарті є чимало правди. Нещодавно Олег вирішив поділитися секретами успіху – як серед прекрасної половини людства, так і у бізнесі.

Артист запевняє, що жодних "планів Барбаросса" не треба, головне бути впевненим у собі. У самого Винника, як він стверджує, ніколи не було проблем із жінками:

- Усі знайомства були успішними. Все виходило. Не знаю, харизма це, чи талант, але я завжди користувався попитом у прекрасної статі, - додав він.

Незабаром Винник дасть два концерти з різницею у день. Співак обіцяє прихильницям неймовірне шоу і багато цікавого. При цьому він паралельно встигає підробляти на корпоративах:

- У кожної пісні своя історія та своя картинка. На 80% всі постановки ми вже затвердили, і я вніс свої правки. Буде дуже цікаво і різноманітно, абсолютно не так, як зазвичай. Ну і феєричні спецефекти - куди ж без них! Я - артист. І навіть "не мій" глядач після мого концерту часто говорить: "Респект! Мене не замовляють в обоймі артистів. По-перше, дозволити собі Винника на корпоративі можуть не всі, по-друге, ці люди на 100% знають, чому хочуть запросити саме мене, у них є список пісень, які вони хочуть почути ", - зазначив він.

Вгору