Олег Островський не очолюватиме обласне управління культури

19 травня 2017, 15:10

18 травня Олег Островський, який очолював управління культури Черкаської облдержадміністрації з 16 травня 2016 року, був звільнений за згодою сторін. Цю інформацію підтвердив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, пише "ВиЧЕрпно".

- Після того, як визначиться переможець конкурсу на посаду начальника Департаменту (департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю — ред.), буде оголошено конкурс на начальника управління культури, — відзначив Віталій Володимирович.

На нещодавній прес-конференції Олег Островський повідомив, що після того, як він вийшов з лікарняного, він дізнався, що його перевели на іншу посаду — начальника управління культури, а його заступника призначили керівником новоствореного департаменту, якому й буде підпорядковуватися управління культури.

До слова, до призначення Олега Островського на посаду, галузь культури області довгий час залишалася без очільника.

Олег Островський – підприємець, боєць АТО, очолював фермерське господарство «Еко-Ферма», у 2012 році по виборчому округу №195 самовисувався до Верховної Ради, у 2015 претендував на посаду голови Чигиринської районної адміністрації. Воював у зоні АТО у складі підрозділу «Холодний Яр» батальйону «Айдар». Нині головний редактор суспільно-громадської газети «Козацький край». Його колишня дружина Леся Островська – директор відомого музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір», що на Чигиринщині.

Вгору