Олег Ляшко знає, що робити з “колорадами” в полі та в політиці

12 червня 2018, 12:47

Черкаси відвідав лідер РПЛ Олег Ляшко. У ході чергового робочого візиту він зустрівся з медиками Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни та воїнів АТО, яким давно опікується Радикальна партія. Також він ознайомився з життям та виробництвом найсучаснішого в Україні підприємства UKRAVIT, що спеціалізується на виробництві засобів захисту рослин, харчових добавок та має завидну наукову базу європейського зразка. Нещодавно при підприємстві було відкрито Інститут здоров’я рослин з лабораторіями та залученими науковцями світового рівня.

Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT, розповів гостю, що цей унікальний на теренах України Науково-дослідний центр працюватиме за принципом „зеленої хімії“ — це форма так званої силіконової долини, яка дає можливість розвивати науковців і давати практику студентам та зацікавленим аграріям. Сама лабораторія займає 2500 кв. м. Для науково-дослідного Центру компанія закупила надсучасне японське та американське обладнання. Також тут вже облаштовують підземну теплицю для власних досліджень.

Такі розробки, переконаний Віталій Ільченко, допоможуть агропідприємствам вижити в умовах кардинальної зміни клімату, і відповідно, технологій аграрної справи. За його словами, для України незабаром стане можливим отримувати по кілька врожаїв не лише картоплі і томатів, а й пшениці. А полуницю взагалі можна буде поставляти на стіл споживачів протягом року.

Прикметно, що підприємство, яке нині виглядає дуже по-європейські, було створено буквально на руїнах колишнього заводу „Хімволокно“ без підтримки з боку держави, але з інвестиціями в 7 млн доларів. Те, що вдалося зробити, надзвичайно вразило Олега Ляшка. Тож він пообіцяв розповісти про черкащан у парламенті.

— Те, що ви робите, – це приклад, як треба розвивати країну. Надзвичайно потужне, сучасне, одне з найкращих в Україні підприємство! І коли дехто то ціни на газ піднімає, то пенсійний вік збільшує, то землю продає, ви в цей час створюєте робочі місця і унікальне виробництво. І це правильно! Треба витискати імпорт, щоб внутрішній ринок працював лише на нашу продукцію! Крім того, імпорт не завжди краще, бо інколи це дешевий і неякісний продукт, який має і шкідливі речовини, про що мені кажуть наші національні виробники. І тут вже питання в тому, що необхідно відновити суворий контроль над якістю, щоб ніхто не набивав кишені за рахунок здоров’я українців. Чим більше ми виготовляємо власної продукції, тим сильніша наша країна. Але зараз державна політика така: торгувати сировиною, дешевою робочою силою та національними інтересами. Ми пропонуємо іншу політику, — зауважив Олег Ляшко.

Зокрема, щоб люди, які воліють мати свій бізнес, могли піти в банк і взяти кредит під 3%, як у закордонних конкурентів, а не під 20%, як зараз в Україні, інвестувати, будувати підприємства, створювати робочі місця, виготовляти продукцію та платити помірні податки.

Лідер РПЛ повідомив також, що до таких патріотичних підприємців, як в UKRAVIT, які мають стати прикладом для всіх, радикали підготували цілу низку законодавчих ініціатив, які дадуть можливість безперешкодно та без „відкатів“ створювати робочі місця не закордоном за рахунок наших заробітчан, а у себе вдома. Це Закон про Індустріальні парки, Закон про безкоштовне підключення до енергомереж. Також Олег Ляшко пропонує ввести терміном на 5 років пільгові податкові канікули для українського бізнесу. Натомість, як зауважив політик, у нас замість сприяння суцільне вимагання.

— Хто вимагає хабарів та „відкатів“, ті і є справжні „колоради“, які нищать національну економіку і перетворюють українців на жебраків, — підкреслив Олег Ляшко. — Тому ми разом маємо прикінчити їх вашою хімією. І тих колорадів, що на городі, і тих, що при владі. Бо ж як гарно звучить гасло вашого підприємства: „Здоров’я рослин — здоров’я нації“.

Вгору