Окружком 198-го округу просить у ЦВК нового голову

04 листопада 2014, 16:44

14

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №198 звернулася до Центрвиборчкому з проханням призначити нового голову, бо чинний на роботі не з’являється. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив заступник голови ОВК Станіслав Голубець.

– Ситуація в ОВК нормальна... за винятком відсутності голови, – зазначив Станіслав Вікторович. – А без голови ми не можемо заносити відомості в систему «Вибори». ЦВК присилати нам нового голову не хоче... Десять хвилин тому мав розмову із нашим куратором. Я сказав: «Робіть щось, бо ми ж повинні закінчити вибори. Чи ми будемо і далі тут колотитися невідомо скільки?» Нам відповіли, що нас «почули».

Станіслав Голубець зазначив, що в міру своїх повноважень зараз виконує обов’язки керівника ОВК, але системний адміністратор стверджує, що виконуватиме розпорядження тільки голови.

За даними ЦВК, на окрузі №198 переміг самовисуванець Сергій Рудик (в минулому – активіст «Свободи»), який набрав 21,45% голосів. На другому місці – самовисуванець, народний депутат Віктор Тимошенко, в якого 20,71%. Проте офіційно встановити результати виборів ЦВК не може, оскільки не отримала з ОВК всієї необхідної для цього документації.

На сайті ЦВК зазначається, що головою ОВК №198 є висуванець партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!» Сергій Степанський. Заступник голови Станіслав Голубець був запропонований до ОВК політичною партією Українська платформа «Собор».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору