Одна з найстаріших кафедр Черкаського національного поділилась науковим досвідом

01 червня 2015, 19:37
DSC03384

Фото прес-служба ЧНУ

Одна з найстаріших кафедр Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького до Фестивалю науки представила свій науковий доробок, напрацьований упродовж останніх 15 років. Мова про  кафедру українського мовознавства і прикладної лінгвістики Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій, повідомляє прес-служба ЧНУ.

26 збірників наукових праць, 12 наукових конференцій, проведених в університеті, 7 монографій, 20 випусків фахового видання „Мовознавчий вісник”, навчальні і навчально-методичні посібники, методичні рекомендації, а ще – текстотека й електронна фонотека середньонаддніпрянських говірок із додаванням компакт-дисків, словник мікротопонімії Черкащини. Це – далеко не повний перелік здобутків викладачів кафедри.

DSC03379

Фото прес-служба ЧНУ

Завідувач кафедри Ганна Мартинова розповіла, що наприкінці XX століття суспільно-політична ситуація в Україні і суб’єктивні мотиви підштовхували молодих викладачів до реалізації творчих задумів і життєвих орієнтирів в обраній царині професійної діяльності. Це був час активного пошуку, обирання напрямів наукової діяльності, визначення з темами кандидатських дисертацій, навчання в аспірантурах.

Особливо плідним у науковій діяльності членів кафедри став початок ХXI століття. Це засвідчує їхнє фахове зростання та становлення як науковців: захищено 3 докторські, 7 кандидатських дисертацій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору