Одарича допитають 31 березня

06 березня 2014, 10:35

Вчора у Шевченківському райсуді Києва проходив судовий розгляд у кримінальній справі, порушеній щодо екс-мера Черкас Сергія Одарича.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Нагадаємо, прокуратура інкримінує йому незаконне звільнення працівників, невиконання рішення суду щодо їхнього поновлення. Майже усі епізоди справи стосуються першої мерської каденції Сергія Одарича.

Сам обвинувачений стверджує, що справа «шита білими нитками» та порушувалася за вказівкою тодішнього губернатора Черкащини Сергія Тулуба.

Вчора мали заслухати свідків зі сторони захисту. Однак адвокати Сергія Одарича подали клопотання, що вони відмовляються від залучення цих свідків. Натомість запропонували змінити порядок судового розгляду, допитавши на сьогоднішньому засіданні Сергія Одарича. До речі, його так і не було допитано під час досудового слідства. Тому це доведеться зробити суду.

Було вирішено перенести судове засідання на 31 березня. Тоді планують допитати останнього свідка зі сторони обвинувачення Володимира Абраменка та почати допит Сергія Одарича.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору