Одарич забрав у Бондаренка крісло мера

24 листопада 2015, 17:26
2f5f7656e4699d84c1e8cecb867e7a57

На фото: Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич у своєму колишньому кабінеті за своїм робочим столом

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич вже звільнив свій кабінет.  З нього він пішов не з порожніми руками, а зі своїми кріслом та шторами.

Про це під час інтерв'ю виданням "Про все" та "Прочерк" повідомив новообраний очільник міста Анатолій Бондаренко, який вже обживається у новому кабінеті.

- Я ще не сідав у мерське крісло. Завтра прийму присягу і вже потім сяду. До речі, це нове крісло, яке мені приніс відділ організаційного забезпечення, бо колишній міський голова своє крісло  забрав. А взагалі мені в кріслі не зручно, - зізнався Бондаренко.

Також він повідомив, що ремонт в кабінеті наразі робити не збирається.

- У першу чергу - це місто, дороги, тротуари, комфортні умови для життя черкащан. А потім колись я й сам тут зможу підремонтувати своїми руками. Мені без різниці, в якому кабінеті сидіти. Я не кабінетний працівник. Це зараз я тут проводжу більшість часу, тому що знайомлюсь із працівниками. А взагалі я людина,  яка працює з людьми на вулиці. Мене не цікавить кабінет і умови в ньому. Умови повинні бути елементарними, щоб прийти, зустрітися, провести перемовини, нараду. Іншому, наприклад, комфорту, красивим кріслам, я не надаю уваги, - розповів міський голова Черкас.

Колишній мер міста Сергій Одарич у коментарі "Про все" підтвердив інформацію про те, що забрав з кабінету крісло та штори, оскільки це були його особисті речі, які він придбав за власні кошти.

- Це мої власні речі, так само як кавоварка, комп'ютер, автомобіль, - зазначив Сергій Одарич.

Поділитись

Коментарі

Тетяна сказав:

Браво!Екс-мер!

Вгору