Одарич вимагає виборів мера, щоб узяти в них участь

03 березня 2014, 14:54

Екс-мер Черкас Сергій Одарич звернувся до Верховної Ради України з проханням невідкладно призначити вибори міського голови у Черкасах. Відповідно, Одарич готовий взяти у них участь.

Про це він повідомив сьогодні, 3 брезня, під час прес-конференції.

- Я був здивований з приводу відсутності рішення про призначення дострокових виборів міського голови у Черкасах. Коли я про це почув, то одразу підготував заяву. 27 лютого я офіційно звернувся до Комітету з державного будівництва, до ВРУ, з тим, що всі судові процеси, які стосувалися мого поновлення на посаді і, ухвалені рішення апеляційними інстанціями, вже набули чинності. Подальший розгляд в касаційних інстанціях жодним чином не вплине на вибори, оскільки судове рішення вже набрало чинності. Тому я попросив ВРУ не зволікаючи призначати вибори, - зазначив Сергій Одарич.

Також він повідомив, що вже 12 березня проект рішення повторно будуть виносити на розгляд ВРУ і призначатимуть вибори в місті.

- Я спілкувався з представниками Комітету державного будівництва ВРУ. Вони сказали, що оскільки є такий документ, то це дає їм підстави готувати проект рішення і на 12 березня вони планують повторно виносити його на розгляд ВРУ і призначати вибори, - підкреслив екс-мер.

Нагадаємо, Сергій Одарич позбувся посади міського голови 24 квітня 2013 року - депутати міськради відправили його у відставку.

Вгору