Одарич вважає безглуздим обирати керівника обласної міліції на громадських слуханнях

03 березня 2014, 15:33

Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич вважає безглуздям обирати керівника УМВС в області на громадських слуханнях. Новим обласним "шерифом", на його думку, має стати представник або з іншого регіону країни, або з іншої структури.

Про це він повідомив 3 березня під час прес-конференції.

- Перебираючи різних міліціонерів, які працювали і працюють на різних посадах, ми з вами продовжуємо сидіти і заганяти себе у те саме болото. Я не чув за останні чотири роки заяву бодай одного міліціонера, який відмовився виконувати злочинний наказ Тулуба чи Дернового чи написав рапорт на звільнення у зв'язку з незгодою. Я про ці речі не чув і не знаю, - заявив Сергій Одарич.

Тому він вважає, що в межах Черкаської області немає міліціонера, який може стати нормальним керівником УМВС.

- Незалежно від прізвищ. Оскільки перед новим начальником буде стояти завдання провести розслідування. Ми ж хочемо знати правду про провокацію «Бий жидів», «тітушок»?! Ми мусимо довести ці справи до кінця. Але тут ми одразу з вами наштовхуємося на правоохоронців причетних до цього. Їх наразі потрібно виявити, провести розслідування і притягнути до відповідальності, - зазначив Сергій Олегович.

На думку екс-мера, у цій ситуації є один вихід - призначення на цю посаду принципово іншої людини, яка жодним чином з черкаською міліцією не пов'язана.

- Або це має бути працівник міліції з іншого регіону України, або з інших структур (прикордонних військ, СБУ, Міністерства оборони). Це має бути людина, яка не пов'язана жодними зв'язками з тими, кого, можливо, завтра потрібно буде притягати до відповідальності. За допомогою громадських слухань це питання ми не вирішимро, - підкреслив Одарич.

Він наголосив, що доречно було б, щоб МВС за відповідними критеріями визначило три основні кандидатури, які за кваліфікаційними вимогами можуть очолити обласне управління міліції. А вже потім направити ці кандидатури на розгляд громадських слухань.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору