Одарич поїхав до лікарні знімати побої

13 листопада 2015, 23:22
IMG_0595

Фото "Про все".

Кандидат на посаду міського голови Черкас Сергій Одарич поїхав до лікарні знімати побої. У коментарі "Про все" він розповів свою версію подій, які сталися під час вечірнього ефіру на ОДТРК "Рось".

За його словами, його опонент, кандидат на посаду міського голови Анатолій Бондаренко при виході зі студії спочатку його облаяв, а потім вдарив у скулу.

- Я закінчив прямий ефір на телеканалі "Рось". Почав виходити із студії. У студії вже були особи від ВО "Батьківщина": Станіслав Овчаренко, Роман Діскант, Геннадій Шевченко, із сильним запахом алкоголю. Вони почали матюкатися, ображати мене, вимагати, щоб я залишив Черкаси, штовхатися. Мені і моїм охоронцям вдалося проштовхнутися, але на виході з'явився Анатолій Бондаренко, який також почав лаятися. Позаду почали штовхати моїх охоронців особи, які були в студії. Коли я повернувся подивитися, що там відбувається, отримав від Бондаренка удар у скулу. Від удару у мене розбилися окуляри, коли я їх підняв, поряд вже не було ні Бондаренка, ні Іляшенка, вони вдвох були, - зазначив Одарич.

Він повідомив, що одразу викликав на місце події правоохоронців.

IMG_0606

Фото "Про все".

- Наразі правоохоронці беруть пояснення у свідків. На місці події було близько десяти свідків, працівників телекомпанії. Окуляри зламані, спробую їх відремонтувати, але думаю, що вже не вдасться, - розповів кандидат у мери.

Як стало відомо кореспонденту "Про все", свідки події говорили про те, що під час потасовки якісь особи у студії дістали зброю. На запитання, чи відомо Сергію Одаричу, хто саме дістав зброю, він відповів, що його охоронці її мають при собі.

12242971_1696763637225490_418042791_o- У моїх охоронців є зброя, але вона не застосовувалась і жодних ударів у відповідь ні я, ні мої охоронці не давали. Хоча і мені, і моєму охоронцю добряче дісталося. Зараз ми поїдемо до лікарні для фіксування ударів, - зазначив Сергій Одарич.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору