Одарич каже, що прокуратура намагається “зшити” справу, яка розвалюється на очах

15 січня 2014, 09:41

Вчора у Києві в Шевченківському районному суді розпочалося чергове засідання у судовій справі проти екс-мера Черкас Сергія Одарича. Нагадаємо, його звинувачують у незаконному звільненні кількох працівників мерії і невиконанні рішень судів щодо їх поновлення.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

"На вчорашньому засіданні мали б заслухати шістьох свідків зі сторони звинувачення, - написав на своїй сторінці у Facebook Сергій Одарич. - Однак жоден з них до судової зали не з’явився. Як пояснила представник прокуратури Наталія Кругляк, свідки не прийшли, мотивуючи різними причинами – хтось виїхав, а дехто доглядає хворих батьків.

Однак представник прокуратури заявила клопотання про допит додаткового свідка, а саме: Володимира Абраменка, який шість років тому очолював відділу екології та раціонального природокористування.

Як виявилося Володимир Абраменко, не був допитаний під час досудового слідства, оскільки він працював в Києві. За словами Наталії Кругляк, цей свідок міг розповісти про конкретні обставини звільнення окремих потерпілих.

Судове засідання вкотре засвідчило "кризу жанру" в прокуратури. Пані Кругляк не змогла забезпечити явку жодного із шести своїх свідків!

Натомість прокурор заявила ще одного свідка - добре відомого в Черкасах пана Абраменка, колишнього еколога. Мовляв, у нього є багато доказів, але слідство не змогло за 5 місяців (!) його допитати.

Цікаво, що в червні, коли ми скаржилися на неповноту і упередженість слідства, прокурор офіційно розписався в тому, що ВСІ необхідні свідки допитані і ВСІ слідчі дії проведенні.

Пані Кругляк панічно намагається "зшити" справу, яка розвалюється на очах, - зауважує Одарич.

Сторона захисту заперечила, мотивуючи тим, що цей свідок жодного разу не допитувався під час досудового слідства і про нові обставини він не повідомить.

Поділитись

Коментарі

Вгору