Обвинуваченому в загибелі директора черкаської школи оголосили вирок

10 червня 2022, 12:25

Фото: Про все

Обвинуваченому в смертельній ДТП, в якій загинув директор черкаської школи №19 Юрій Лункін, оголосили вирок сьогодні, 10 червня.

Підозрюваного Романа Куницю визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Потерпілі ж вимагали найсуворішої міри покарання, а саме 8 років позбавлення волі.

Проте суд врахував обставини, які пом'якшують покарння: щире каяття підсудного та бажання відшкодувати матеріальну шкоду потерпілим, а також відсутність раніших судимостей в обвинуваченого. Обставин, які обтяжують покарання, не встановлено.

Нагадаємо, що Юрій Лункін загинув у ДТП 14 січня 2020 року. Його збив автомобіль "Land Rover" на пішохідному переході. На перших судових засіданнях у справі, коли стало відомо, що пасажиром цієї автівки був підприємець і ексміліціонер Юрій Буряк, рідні загиблого підозрювали саме його у скоєнні ДТП. Судові засідання у цій справі тривали більше двох років.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом 30 днів.

Юрій Лункін

Донька Юрія Лункіна Ірина говорить, що поки не знає, як реагувати на вирок, який ще не вступив у дію.

- Моя думка залишилася при мені. Я сподіваюся, що винний буде покараний. А якщо ця людина хоче сидіти за гратами, це її право. У нас вільна країна, - каже вона.

Також суд частково задовольнив цивільний позов щодо відшкодування моральної шкоди, зобов'язавши Куницю виплатити по 700 тис грн кожній із потерпілих - дружині та доньці Юрія Лункіна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору