Обурені селяни влаштували в Черкасах земельний скандал

09 грудня 2014, 21:42
71d614ca0f1d1977f8e721cafc24a502_XL

Фото Романа Кирея

Під стінами головного управління Держземагентства у Черкаській області сьогодні зранку зібрався багатолюдний мітинг. Люди зі Шполянського, Корсунь-Шевченківського та інших районів області вимагали зустрічі з в.о. начальника головного управління Держземагентства у Черкаській області Дмитром Мироненком, інформує Черкаський край. 

Причиною масового візиту селян до земельних чиновників став лист до відділу Держземагентства у Шполянському районі, де пропонується усунути «недоліки щодо присвоєння кадастрових номерів».

Люди вважають це рейдерською атакою на сільськогосподарські підприємства та загрозою для себе — адже згадані зміни в наслідку можуть змусити селян переоформляти вже виготовлені документи на землю.

Як повідомили працівники Держземагентства, Дмитро Мироненко під час мітингу перебував на виїзді в Канівському районі. За кілька годин він має зустрітися з протестувальниками та пояснити їм власну позицію. Крім того, як пояснили чиновники, порушене людьми питання має бути розглянуте на завтрашній нараді в Держземагентстві в Києві.

Поділитись

Коментарі

Вгору