Новостворене Управління у черкаській міліції очолив заступник начальника УБОЗу

10 червня 2015, 10:41

Ukrainian policemen stand guard as supporters of the pro-Russian Regions Party rally outside President Viktor Yushchenko's office in Kiev 25 May 2007. Yushchenko dismissed Prosecutor General Svyatoslav Piskun yesterday, amid continued political tensions in the ex-Soviet republic. Piskun is allied with pro-Russian Prime Minister Viktor Yanukovych, who has been locked in a political stand-off with the western-leaning Yushchenko since early April. AFP PHOTO/SERGEI SUPINSKY

Унаслідок реформування в структурі органів врутрішніх справ на Черкащині створена нова одиниця – Управління протидії злочинності у сфері економіки. Чим воно займатиметься? Про це у своєму фейсбуку розповів начальник управління МВС України в області Владислав Пустовар.

“Після ліквідації УДСБЕЗу та УБОЗу, а також скорочення, створено новий, менший, але впевнений, що не менш ефективний у роботі підрозділ під назвою Управління протидії злочинності у сфері економіки. Співробітники новоутвореного управління будуть працювати в напрямку боротьби зі злочинами у сфері економіки, в тому числі вчинених організованими групами та злочинними організаціями, а також боротьби з корупцією й хабарництвом серед посадових осіб органів державної влади і самоврядування”, – повідомив Пустовар.

Керівником підрозділу призначено Денисенко Сергія Вікторовича, який до цього часу обіймав посаду заступника начальника УБОЗу.

“Впевнений у професійності новопризначеного начальника та сподіваюся на гучні справи, розкриті його підлеглими”, – додав головний міліціонер Черкащини.

Поділитись

Коментарі

Вгору