Новому директору Агенції регіонального розвитку платитимуть не менше 25 тис грн зарплати

01 листопада 2016, 13:44

14855931_1916036218536738_8729711731506597763_o1

Компетентних та ініціативних людей з усієї України запрошують спробувати себе на посаді директора Агенції регіонального розвитку у Черкаській області. 

Відбір кандидатів на цю посаду триватиме до кінця листопада. Разом з очільником Агенції підбиратимуть і 10-15 осіб до майбутньої команди. Поки що ж обов’язки директора Агенції регіонрозвитку виконує президент «Української бізнес асоціації» Володимир Чеповий.

– Для того, щоб життєвий простір Черкащини змінився на краще, а Агенція регіонального розвитку стала ефективним інструментом в залученні інвестицій, об’єднали свої зусилля представники місцевої влади, науки, бізнесу та громадськості, – зауважує Володимир Чеповий. – Кінцевий результат нашої спільної роботи – поява тисяч нових робочих місць у Черкаській області. Ефективна робота Агенції регіонального розвитку Черкащини у подальшому стане взірцем для інших областей України.

Робота над Агенцією регіонального розвитку тривала два роки. Її концепцію представили на ІІ Міжнародному інвестиційному форумі, що відбувся наприкінці вересня на Черкащині. Засновниками Агенції є Черкаська обласна державна адміністрація, обласна рада, Асоціації підприємців, навчальні заклади, наукові установи та профільні громадські об’єднання.

– Агенція – це сучасний інструмент залучення ресурсів, – відзначає заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. – Органи державної влади недостатньо мобільні та обмежені в ресурсах. Тому створення такої неприбуткової установи дає можливість досягти тих цілей, які прописані в Стратегії розвитку Черкащини до 2020 року. Для нас дуже важливо, аби не було репутаційних ризиків і керівник цієї установи був обраний абсолютно прозоро. Щодо вимог, то він, перш за все, має бути фахівцем. Оскільки нашою основною метою є досягнення цілей розвитку регіону та подальша допомога не лише із залучення інвестицій, а й іноземної грантової допомоги для розвитку відповідних територій.

 

Відзначимо, відбір кандидатів проходитиме в два етапи – розгляд надісланих резюме та співбесіда. Остаточне рішення прийматимуть шляхом голосування Наглядової Ради АРР. Обіцяна заробітна плата директора АРР становитиме від 25 тис. грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору