Нові зали музею, що розбудовується на Звенигородщині, розповідатимуть про історію боротьби українців за Волю

24 січня 2018, 17:05

У рамках робочої поїздки голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш побував на будівництві військового «національного» парку-музею України, що знаходиться поблизу траси Умань-Золотоноша на землях Козацької сільської ради. Поступово сюди буде перевезено всі експонати із Всеукраїнського військово-патріотичного центру-музею «Шампань».

Під час зустрічі із засновником музею у с.Шампань Олегом Бойком керівник району обговорив ряд актуальних питань будівництва, проблеми та шляхи їх вирішення, а також з нагоди 50-річного ювілею нагородив грамотою райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, ініціативність, високий професіоналізм, активну громадську позицію, військово-патріотичне виховання молоді.

Розповідаючи про хід будівельних робіт  Олег Леонідович відзначив, що за сприяння голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка під будівництво виділено 12 гектарів землі. У майбутньому – це хутір Нова Шампань.

У планах волонтера, афганця Олега Бойка  - відтворити всю військову історію України. Наразі зводиться будівля музею площею понад 1,5 тис. кв. метрів на 8 залів. У натуральну величину на всій іншій території будуть розташовані експозиції, присвячені Трипільській культурі, періодам Київської Русі, козацької доби, Другої світової війни, діяльності УПА, історії партизанського руху, війні в Афганістані та АТО.

Звичайно, наразі музей у с.Шампань працює, але тільки щосуботи та щонеділі, адже увесь інший час Олег Леонідович віддає будівництву нового парку-музею. Багато планів, але втілювати їх в життя йому допомагають однодумці і такі ж патріоти, як він.

За повідомленням відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Звенигородської райдержадміністрації.

Вгору