Нові свердловини та можливі відключення води вночі: мер Сміли про ситуацію із водопостачанням

08 червня 2023, 17:45

8 червня міський голова Сміли Сергій Ананко розповів про стан справ у місті, зокрема про ситуацію із водопостачанням у місті, інформує Сміла.City.

Сергій Ананко зазначив, що у Смілі продовжується критична ситуація із водопостачанням, тому що  немає дощів і йде великий видобуток води. Це рекордний видобуток за останні 5-7 років. Водопостачальне підприємство щогодини видобуває 410 м³ води, але і споживання відповідає видобуванню. Мер додає, що проводяться відповідні роботи щодо несанкціонованих поливів та врізок. Зокрема, сьогодні вночі сталась аварійна ситуація між 2 і 3 підйомами води. Була несправність електрокабелю на мережах Смілянського МРЕМ, тому вночі відчувалась нестача води по всьому місту. Зранку проблема вже була вирішена.

"Якщо не буде дощів і знову буде таке споживання води, то на цьому тижні можливі обмеження водопостачання в нічний період. Проте зовсім критичної ситуації немає, тому ми будемо далі жити без графіків та цілодобово постачати воду в усі домівки міста", - каже міський голова.

Окрім цього, він зазначив, що з водопостачальним підприємством було укладено договір та завезено необхідні матеріали для того, аби провести роботи по відновленню двох свердловин. Це допоможе збільшити видобуток води.

"Хочемо дійти до 430 м³/год видобутку води, тому працюємо в цьому напрямку. Критичних ситуацій немає, поривів по місту також немає. Якщо є, то вони швидко усуваються", - зазначив Сергій Ананко.

Нагадаємо, що раніше очільник Сміли розповідав, що міське КП «ВодГео» знаходиться на грані фолу. Щогодини видобувають 400м³ води, проте її не вистачає через те, що люди займаються поливами. Міський голова звернувся до всіх мешканців економити природні ресурси, водопостачання, щоб у Смілі не виникло критичної ситуації. Він зазначив, що на сьогоднішній день води вистачає, ситуація незадовільна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чигиринці, які не мають лічильників, платитимуть за полив городів

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору