Незаконні павільйони перед черкаським драмтеатром продають через інтернет

27 лютого 2017, 10:35

На сайті інтернет-оголошень виставлені на продаж торгові павільйони, які нині облаштовані перед приміщенням Черкаського драмтеатру, пише Інфоміст.

В оголошенні вказано ціну 1 тис. доларів за квадратний метр, при цьому площа всіх павільйонів – 34 кв. м.

“Пропонується до продажу 4 торгові павільйони по 33,6 кв.м (4 х 8.4м) в самому центрі міста по б-ру Шевченка – Драмтеатр. Павільйони нові, в ідеальному стані, кожен на 2 входи, готовий бізнес”, – зазначається на сайті.

В оголошенні також вказано, що “земля до 2026 оформлена”.

Кореспондент зателефонував в агентство, через яке здійснюється продаж, і попросив уточнити, де розташовані павільйони, і чи будуть вони перенесені з часом.

– Зараз перед театром, коли театр відремонтують, їх перенесуть на вулицю Дашковича, – повідомив жіночий голос по телефону.

При цьому варто зазначити, що заступник міського голови Геннадій Шевченко раніше запевняв, що павільйони будуть прибрані з-перед театру 15 березня.

Також представник агенції повідомила, що земля по вулиці Остафія Дашковича “переоформлена до 2026 року”, тому жодні штрафи щасливому власнику павільйонів не загрожують.

Водночас, за інформацією Державного земельного кадастру, ділянка, яку характеризують як “переоформлену”, здана в оренду ТОВ “Янтар Черкаси”. Його директором є Ольга Чернявська – дружина екс-депутата міської ради Петра Чернявського.

Цільове призначення ділянки, що належить міській раді – літня тераса кафе “Театральне”.

Насамкінець в ході розмови в агенції запевнили, що покупець павільйонів зможе торгувати в них, чим душа забажає, включно з фалафелем та алкоголем.

Вгору