Неповнолітнього черкащанина засудили до 100 годин громадських робіт

23 квітня 2015, 10:58

825487

Вироком Придніпровського районного суду міста Черкаси неповнолітнього місцевого жителя визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я) та призначено покарання у вигляді 100 годин громадських робіт.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Так, у грудні минулого року в ході конфлікту, що виник на ґрунті особистих неприязних відносин, 17-річний місцевий житель завдав потерпілому легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Підтримавши позицію прокурора у судовому засіданні, та взявши до уваги те, що обвинувачений вчинив вперше злочин невеликої тяжкості, а також щиро розкаявся у скоєному, врахувавши подальшу бездоганну поведінку хлопця на момент постановлення вироку, суд прийшов до висновку, що він не потребує застосування покарання, звільнив неповнолітнього від призначеного покарання на підставі ст. 105 Кримінального кодексу України, та передав під нагляд батьків.

Поділитись

Коментарі

Вгору