Недоторканість Яценка перевірять судом?

10 листопада 2015, 22:57

суд

До суду – за сказані слова і погрози. Новий міський голова Умані Олександр Цебрій заявив, що ті, хто «поливав брудом» його перед виборами, відтепер будуть відповідати за свої слова у суді… Хоча в.о. мера прізвища не назвав, у колі підозрюваних широкий список - Антон Яценко, Ірина Плетньова, Віталій Пилипенко, Андрій Столяр, пише Вечірня Умань.

Сказав – доведи. На прес-конференції про розвиток міста, в.о. міського голови Олександр Цебрій розкрив таємниці останніх тижнів виборів.

- Деякі політичні махінатори вели нечесну гру. Мені особисто погрожували фізичною розправою. Постійно сипалися погрози, щоб знявся з виборів – розповідає Олександр Цебрій.  - За десять днів до виборів був змушений вивезти з міста родину, до мене була прикріплена державна охорона. Таким був стан справ. Але ми це пройшли і маємо результат.  Я відчував підтримку дружини, дітей та уманчан.

Віталій Пилипенко заявив, що повісток до суду не отримував. Він переконаний що претензій до нього немає

- Не думаю що в Олександра Цебрія є до мене претензії – розповів він у телефонній розмові.

Андрій Столяр, що випускав газету «Гуркіт правди», теж запевнив, що повісток не отримував. Ірина Плетньова теж розповіла, що повісток не отримувала.

Проте нардеп Антон Яценко заявив, що мер має за мету судитися з ним за його висловлювання. Перше засідання відбудеться на початку грудня. Який саме судовий позов, безпосередньо до нардепа чи до ЗМІ, які поширювали його коментарі, покаже час… Нардеп заявляє, що готовий довести свої слова, сказані під час виборів, у суді!

Поділитись

Коментарі

Вгору