Небезпечну опору на головній вулиці Черкас нарешті побачили не тільки чиновники, а й аварійники (фотофакт)

15 січня 2015, 11:47

IMG_1529

Фото Про все

Аварійну опору, яка будь-якої миті могла звалитися на голови жителів міста, сьогодні зранку почали ремонтувати.

Про це повідомляє кореспондент "Про все".

Нагадаємо, про аварійний стовп на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Чорновола, вчора писав у Фейсбуці   начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко. Про неї він повідомив навіть прокурора.

IMG_1530

Фото Про все

Сьогодні біля опори нарешті почалися роботи. Аварійники у коментарі "Про все" запевнили, що опора не становила загрози містянам, адже булу добре закріплена.

- Біля опори було ДТП і машина вдарилася об опору.  Після того бригада виїздила й обстежувала опору. Вона з усіх сторін була навантажена, також трималася на арматурі.  Звісно, своїм виглядом вона насторожувала, але ніякої загрози для життя людей не несла, - каже начальник дільниці контактної мережі Дмитро Семібабенко. - Зараз ми її підрівняємо і забетонуємо, тобто спробуємо її відремонтувати. Якщо не вийде, то шукатимемо резерви для заміни.

IMG_1526

Фото Про все

Загалом, за словами пана Дмитра, у Черкасах заміни потребує близько двох десятків стовпів.

- Міськвиконкому ми зробили замовлення на двадцять аварійних опор, які потребують заміни. Деяким  з них вже по 50 років, - зауважує Дмитро Семібабенко.

Коментарі

Степано сказав:

Опори числяться на балансі тролейбусного парку, причому їх використовують для освітлення, реклами, електроживлення кіосків. Замінювати їх повинен тролейбусний парк своїми силами не маючи ні крану ні спец. улаштувань ні належного фінансування.

Вгору