Тепла зима та відсутність криги – не запорука безпечного пірнання на Водохреще. До процесу занурення в холодну воду на морозі треба ставитися продумано – готувати тіло та порадитися з лікарем, пише in.ck.ua.
- Кожна людина – індивідуальна, і організм може по-різному реагувати на стрес у вигляді холодної води в різні періоди життя. Тому слід обов’язково порадитися з лікарем перед зануренням у зимову водойму. Хоча б раз на рік людина повинна проходити загальний огляд – рентген, аналіз крові, кардіограму. За результатами відвідин свого терапевта чи лікаря загальної практики сімейної медицини можна вирішувати, купатися на Водохреще чи ні. Інакше можна спровокувати хворобу. У Черкасах люди після необачних купань ставали пацієнтами лікарень з гострою пневмонією, а інколи холод викликав спазм судин аж до нападу стенокардії, - зазначає завідувачка кардіологічного відділення КЗ "Черкаська обласна лікарня" Наталія Однороманенко.
Для тих відчайдухів, які все ж зважаться занурюватися у Дніпро, у Черкасах традиційно обладнають місця для купання на пляжах "Рів’єра" та "Бочка", у Вантажному порту та біля храму Андрія Первозванного на пляжі "Живчик". Деталі ми повідомимо згодом. На деяких пляжах віряни зможуть переодягтися у наметах, які встановлять рятувальники, та зігрітися гарячим чаєм.
Ірина Семенова
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram