“Не достатньо грошей на ЗСУ”: у Черкасах депутати сперечалися через бюджет

14 лютого 2023, 11:10

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутати будуть голосувати за бюджет розвитку на 2023 рік. Ще до голосування його обговорення викликало дискусію серед міських обранців.

Бюджет розвитку міста Черкаси складає понад 1 млрд 600 млн гривень. Як повідомив секретар міської ради Юрій Тренкін, з цих коштів 300 мільйонів відведено на всі силові структури, зокрема на ЗСУ - 100 мільйонів.

Проте депутат міськради Віктор Євпак зазначив, що в бюджеті передбачено не достатньо коштів для ЗСУ та ТрО. Він сказав, що бюджет "роздутий" і не передбачає на головному місці підтримку збройних сил.

"По факту цей бюджет буде профінансовано, як мінімум, на дві третини. Ми будемо залазити в резервний фонд. І в нас не буде грошей, якщо, не дай бог, станеться щось погане в нашому місті", - вважає Євпак.

Депутат Араік Мкртчян був не згодний з позицією Євпака та сказав, що, за потреби, в бюджеті можна перевести гроші для ЗСУ.

А Юрій Тренкін розповів, що всі заявки, які надходять від військових до міської ради, наразі закриті.

Водночас депутат Сергій Кудактін зауважив, що в місті є декілька програм, які спрямовані на посилення обороноздатності країни для різних структур, які захищають Україну.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору