Не додала 500 гривень: канівчанин, який пограбував валютницю, відсидить за ґратами 5 років

25 жовтня 2023, 19:21

У Черкасах засудили зловмисника, який з рушницею пограбував валютницю, відібравши в неї понад 95 тисяч гривень. Випадок стався 6 років тому на одній з вулиць Канева.

Вдаривши жінку прикладом рушниці, злочинець відібрав у неї сумку з гривнями та валютою на загальну суму 95 тисяч 228 гривень.

Чоловік на суді своєї провини не визнав та розповів, що того дня поміняв у потерпілої 100 доларів. Вже у машині нібито виявив, що вона не додала йому 500 гривень та кинувся її шукати. За його словами, валютниця почала погрожувати йому та дружині, тому вони вирішили втекти. Також обвинувачений заявив, що працівники поліції вибивали з нього зізнання та показували відео, як били його дружину. Аби захистити її, він нібито зізнався у злочині.

Водночас слідчим вдалося довести провину зловмисника. Одним із доказів був запис телефонної розмови, під час якої він розповідав про вчинок іншій особі та шукав адвоката.

Черкаський районний суд визнав чоловіка винним у вчинені розбою та призначив для нього покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору