Не боїться екстремальних температур: черкаські ДСНС-ники вивчали можливості нового аварійно-рятувального автомобіля (фото)

26 січня 2020, 12:44

Як повідомляє пресслужба управління ДСНС у Черкаській області, серед рятувальників, що працюють в інженерному відділенні, було проведене спеціальне заняття по вивченню матеріально-технічних можливостей спеціального автомобіля легкого типу на базі відомого пікапу FORD RANGER.

Цей позашляховик давно відомий, як один із найбільш працьовитих, якого не лякають найсуворіші умови, чи то екстремальні температури, чи складний ландшафт. Завдяки розширеній комплектації, до якої увійшло сучасне рятувальне обладнання та спорядження, він одразу потрапив у один ряд із найефективнішими спеціалізованими автомобілями Служби.

Цей автомобіль призначений для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Важливою особливістю цього авто є і те, що сучасні техніка та обладнання, яке знаходиться у нього «на борту», можна використовувати в автономному режимі без прив'язки до автомобіля.

Для ефективних дій з урахуванням можливостей обладнання та технічних характеристик автомобіля під час практичних занять рятувальники виконуючи професійні завдання опанували інструмент та обладнання, що входять до комплектації спеціалізованого автомобіля.

Коментарі

Вгору