Хороший садівник чи городник знає: щоб сад чи город плодоносили потрібно постійно підживлювати грунт. Це запорука хорошого урожаю.
Більшість аграрників наголошують - неможливо отримати добротний урожай, якщо садибу не підживлювати добривами. І вносити потрібно як органічні, так і мінеральні добрива. Та, врешті, що краще використовувати, кожен городик вирішує сам. Хоча деякі господарники притримуються думки, що використовувати варто все ж органічні добрива. Деякі ж поєднують органічні та мінеральні добрива, стверджуючи, що це найкращий варіант.
Звісно, частину корисних речовин рослини можуть взяти і в грунті, недаремно кажуть, що наші грунти родючі. Утім, цей вислів мало обнадіює городників і вони застосовують органічні добрива (гній, компост, рослинні залишки тощо). Найпоширеніший – гній. Однак, використовувати його потрібно залежно від того, які рослини плануєте висадити на ділянці.
Та, як стверджують огородники, яким би гній не був його може бути недостатньо. Тому на допомогу прийдуть мінеральні добрива. Так, скажімо, калій, азот, фосфор чи кальцій – головні елементи живлення – містяться і в грунті, однак досягти їх у необхідній кількості рослини не можуть. Наприклад, якщо рослині не вистачатиме азоту, то зупиниться її ріст. Тому й потрібне зовнішнє підживлення мінералами. Азот, кальцій, чи калій – це те, що міститься у мінеральних добривах. Детальніше про мінеральні, органічні та навіть комплексні добрива можна прочитати за посиланням http://ostercenter.com.ua/udobrenija
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram