Натовп підлітків у Золотоноші видерся на атракціони, спеціально створені для дітей з інвалідністю

22 жовтня 2021, 10:40

Нещодавно відкритий інклюзивний майданчик у Золотоноші почали навідувати підлітки. Відеозаписом того, як близько десятка хлопців розгойдуються на інклюзивній гойдалці, поділився заступник міського голови Олександр Флоренко.

Чиновник зазначив, що через те, що на майданчику граються діти без інвалідності, вони нехтують правилами безпеки. Через це на атракціоні за дві доби тяжко травмувалися вже двоє дітей.

- 20 жовтня в Золотоноші відбулося відкриття ігрового, дитячого містечка з елементами інклюзії. На жаль, за 2 дні функціонування вже двоє дітей отримали важкі травми. Вчора, одразу після офіційного відкриття, хлопець отримав перелом ноги, розгойдуючи платформу, яка призначена лише для дітей на колясках. Сьогодні на цьому ж елементі важку травму хребта (за попередньою інформацією) отримав молодий хлопець, який з великою кількістю інших дітей використовував гойдалку, нехтуючи елементарними правилами безпеки, — розповів Олександр Флоренко.

"Розваги" підлітків були записані на відео за кілька хвилин до трагедії.На відео також помітно, що під час розгойдування гойдалки кілька хлопців ледь не випадають із атракціону на висоті, тому що навіть не тримаються за поручні.

Олександр Флоренко просить батьків провести виховні бесіди зі своїми дітьми щодо ігор на інклюзивних елементах та за можливості не допускати дітей на цей майданчик без нагляду дорослих.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору