“Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям”, – Валентин Наливайченко

22 січня 2019, 17:39

Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям, - Валентин Наливайченко

Лідер політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко розпочав свій шлях у президенство зі святої Чернечої гори. 21 січня він відвідав Канівську гору та вклонився могилі Кобзаря, символічно отримавши благословення на служіння українському народові. Політик також віддав шану пам’яті Олекси Гірника, який саме у цей день за радянських часів піднявся до могили Тараса Шевченка та здійснив героїчний акт самоспалення, протестуючи проти тотальної русифікації українського народу та виступаючи за самостійну Соборну Українську державу. Валентин Наливайченко вгледів певний символізм в даті свого політичного паломництва до Канева, вважаючи його стартовим у виборчій кампанії. Відвідавши музей Кобзаря, він зустрівся з партійним активом та відповів на запитання журналістів, презентувавши свою Стратегію дій.

Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям, - Валентин Наливайченко

Головні меседжі цієї стратегії — зупинити війну, протистояти корупції та повернути державу на шлях успішного динамічного розвитку. Валентин Наливайченко впевнений у своїх силах та переконує, що чітко знає, як це зробити, адже допоки не мав чіткого плану щодо першочергових кроків відродження держави Україна, не реєструвався кандидатом у президенти.

— Для мене Чернеча гора є таким місцем, де не брешуть, а говорять виключно правду, — акцентував лідер громадсько-політичного руху. — Настав час забути про зневіру та про страх, зробити свій вибір саме таким чином, аби повернути життя на нашу землю.

Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям, - Валентин Наливайченко

Валентин Наливайченко переконує, що як тільки стане Президентом, влада почне служити народу.

— Не буде олігархів та офшорників при владі! Насправді, зміни обов’язково будуть! Сьогодні я представляю тут, починаючи з Канева та Черкаської області, свою Програму дій вже в якості кандидата в президенти України. Але всім нам потрібно мати в серці віру в те, що насправді ми все здолаємо і все зможемо разом. Що насправді ми дійсно будемо мати вільну та незалежну Україну. Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям. Щоб Президент став тією людиною, яка захищає простого громадянина та відстоює ключові національні пріоритети. Для мене, як майбутнього Президента, такими пріоритетами є захист прав пересічних українців, зміна системи влади, аби вона служила громадянам, а не навпаки, повернення країни на шлях розвитку в економіці, соціальній сфері, виплаті справедливих пенсій та заробітних плат, захисті пенсіонерів, інвалідів, незахищених верст населення, студентства, воїнства. Весь цей комплекс питань має стати головним пріоритетом для нового Президента, — підкреслив політик.

Валентин Наливайченко також наголосив на тому, що залишається вірним своїм переконанням та не змінюватиме їх надалі у дотриманні курсу європейської інтеграції країни та вступу її до НАТО.

Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям, - Валентин Наливайченко

Валентин Наливайченко тезисно презентував свій Стратегічний план відновлення миру та дій з деокупації українських територій (частин Донецької та Луганської областей та АР Крим) через нову дієву міжнародну угоду, яка примусить агресора вивести війська з української землі. Її поличний рух Валентина Наливайченка підготував спільно з міжнародними партнерами — США, Великобританію та країнами ЄС.

— Я знаю, як захистити країну від агресора, — акцентував Валентин Наливайченко. — Запустити всі наші обороні заводи. Оборонно-промисловий комплекс має стати одним із ключових пріоритетів державної політики.

Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям, - Валентин Наливайченко

Базовим завданням Валентин Наливайченко визначив відновлення виробництва на українських підприємствах, що допоможе розкрутити маховик великої економіки, без якої не варто чекати на гідні людини заробітки та пенсії. Президент, на його думку, має стати дбайливим господарем, який надасть економіці друге дихання, а ще зупинить розкрадання земель по всій Україні та заборонить вивіз національних багатств.

Ще одним ключовим національним пріоритетом Валентин Наливайченко вважає знищення корупції у владі раз і назавжди. На його думку, президент має бути позбавлений імунітету та привілеїв. А депутати — недоторканості. — Усі мають бути рівними перед законом, — переконаний він. — Принцип невідворотності покарання має стати принципом справедливого життя в країні. Настав час, щоб наші люди жили впевнено та захищено. Ось це є моїм головним покликанням на сьогодні.

Настав час зробити так, щоб в Україні влада служила людям, - Валентин Наливайченко

Розвиток України Наливайченко не бачить без IT- технологій, в яких ми не пасемо задніх.

— Уряд обов’язково підтримає створення цифрової України, — переконаний політик. — Буде електронний Уряд та держава, як єдиний сервісний центр. Усі необхідні послуги громадянам будуть надаватись виключно в електронному вигляді, безкоштовно , доступно та без чиновників. Без хабарів та черг. Від електронного голосування на виборах до можливості зареєструватись протягом однієї години власний бізнес, отримати реєстрацію, влаштувати дитину в садок. Україна стане такою ж як всі сучасні європейські країни.

Політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору