«Наша країна – це країна можливостей», – Максим Колісник

11 квітня 2019, 09:48

Україна – це не просто місце на карті

Минулого тижня на засіданні Уряду, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців позбутися відчуття того, що в нас щось може не вдатися. Українцям потрібно не піддаватися розчаруванням, як би не було важко. Проте немає приводу і для ейфорії: будь-який результат дається тільки через серйозну і системну працю.

 «В Україні є 45 мільйонів людей, кожен з яких любить свою державу. Ніхто не прийде і за нас нічого не зробить. Я давно не вірю у дива, але знаю – ніхто один не може змінити ситуацію. Ми можемо це зробити тільки разом» - додав очільник Кабінету міністрів України.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Максима Колісника - людину, яка любить Україну та вірить в її майбутнє, підприємця, який досяг успіху завдяки власній наполегливості і щодня змінює не лише своє життя, але й життя в нашій країні на краще.

- Максиме, ви будуєте сонячні електростанції, розкажіть, яких успіхів вам вдалося досягти за останні роки?

- Ми будуємо сонячні електростанції як для приватних домоволодінь, так і промислові станції юридичним особам. Мене завжди тішила думка про те, що своєю діяльністю я роблю внесок у зменшення викидів СО2, а також допомагаю своїм клієнтам отримувати пасивний дохід від продажу електроенергії по "зеленому" тарифу. На моє переконання будь-який бізнес має давати не лише прибуток, але й приносити суспільну користь.

- Що вам допомогло досягти успіху?

- Розвитку бізнесу сприяє, по-перше, відміна податку на додану вартість при ввезенні фотомодулів в Україну. По-друге, дуже полегшує ввезення обладнання в Україну нульове мито. Ці стимулюючі заходи для розвитку відновлювальних джерел енергії, які впроваджує Уряд, суттєво впливають на здешевлення вартості обладнання в Україні, роблять її доступною як для пересічних громадян, так і для малого і середнього бізнесу. Спрощення процедур дозволило мені стати офіційним дистриб'ютором в Україні фотомодулів італійського виробництва "PEIMAR".

- Чи не виникало у вас бажання залишити Україну та шукати кращої долі за кордоном?

- Я думаю, важкі часи сумнівів колись переживав і буде переживати кожен з нас. Декілька років тому, я брав участь у розіграші "Грін-кард", плануючи еміграцію до США. Але, коли ми не виграли лотерею, ми з дружиною «перезавантажились» і стали шукати можливостей в Україні, з новими силами взявшись за розбудову власної справи.

- Вас можна назвати патріотом України? За що ви любите свою державу?

- Наша країна - це країна можливостей. І у нас прекрасні, досвідчені люди. Цей народ не обманути: і ми є свідками трьох революцій. Я радий, що під тиском громади впроваджуються реформи. І хоч дехто вважає, що надто повільно.

Я оптимістично оцінюю наш європейський вектор. Поки що бюрократія і корупція гальмують розвиток і створюють труднощі в веденні бізнесу, але великим досягненням є незалежні Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро України. Незалежні на відміну від судів. Вірю, скоро запрацює незалежний антикорупційний суд. Мені подобається, що впроваджуються децентралізація. У нас прекрасні айтішники, і вірю, що їх присутність вплине на диджиталізацію урядування, на покращення роботи реєстрів і швидкого отримання дозвільних документів.

- Про що ви мрієте?

- Важко визначити в двох словах: я маю свої надії і сподівання і як громадянин, і як приватна особа. Я мрію жити в Україні без корупції. Я мрію побудувати будинок і дати дітям освіту світового рівня. Я мрію про мандри. І я також не уявляю свого життя без служіння Богу.

- Якби ви могли звернутися зараз до молодих українців, що ви їм могли побажати?

- Молоді я рекомендую прочитати книгу Наполеона Хілл "Думай і багатій" – наше життя залежить від кожного з нас. Я хочу побажати молодим українцям з Божою допомогою знайти своє покликання, скласти план, втілювати його в життя і ніколи не здаватися. Будьте впевненими в собі. Якщо ви озброїтеся наполегливістю, віритимете і будете чесними, у вас все вдасться!

 

Розмову вела Алла Юрковська

www.uawelove.org

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору