Нас очікують скорботні події, – митрополит Іоан про диво в Суботові (фото)

28 квітня 2015, 14:55
IMG_4139

Фото Про все

У церкві св. Пророка Іллі, що в Суботові на Чигиринщині кровоточить ікона Спасителя. Потік крові видно неозброєним оком, він тоненькою цівкою збігає з-під тернового вінця.

За словами священнослужителів, в Україні це друга ікона, яка закровоточила.

IMG_4135

Фото Про все

- Страсна ікона Спасителя стояла на тому місці, де зазвичай ми служимо за упокій, - розповідає настоятель храму отець Володимир. - Під час панахиди я побачив, що на іконі є потік. Спочатку я не зрозумів, що то, але потім побачив, що то потік крові. Він з'явився з волі Божої, це його знак. Невідомо, чому Господь вибрав саме цю страсну ікону.

IMG_4146

Фото Про все

Ікону до церкви св. Пророка Іллі  придбали кілька років тому.

Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан розповідає, що на теренах України відома  кровоточива Державінська ікона Спасителя. Експертизою було встановлено, що та ікона кровоточить четвертою групою крові. Визначати групу крові суботовської ікони поки не будуть. Зроблять лише тоді, коли кровоточіння продовжиться і буде рясним.

IMG_4136

Фото Про все

- Як правило і мироточіння, і кровоточіння даються Богом, щоб попередити християн про те, що мають відбутися якісь події, - зазначає митрополит. - Очевидно нас ждуть скорботні події.

Говорить митрополит про можливу пряму агресію Росії проти України.

- І якщо Господь дає нам такий знак, то він нас укріпляє в тому, що і в цій скорботі він буде з нами і не дасть ворогу досягнути своїх планів. Але, одночасно попереджаючи, говорить: "Готуйтеся", - каже митрополит Іоан.

IMG_4097

Фото Про все

Кровоточива ікона викликала неабиякий інтерес серед вірян. Священники ж кажуть, що мироточить значно більше ікон, ніж кровоточить.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору