Нас наймали за 350 гривень, щоб провокувати людей на штурм ОДА, – інтерв’ю “тітушки” (відео)

28 січня 2014, 15:26

 

Інтерв’ю з молодою людиною, яка брала участь у штурмі Черкаської ОДА 23 січня, розмістило інтернет-видання «Провінція». Як зазначає видання, він не бойовик із західної України. А обласну державну адміністрацію атакував за 350 гривень.

Розкажи, будь ласка, ти був тітушкою? Так?

- Да

Що саме тобі пропонували робити?

- Предложив чєловек, подзвонив, сказав 350 гривень платить. Щоб одна половина була внутрі, охраняла, якоби, людей, які там заходяться, тобто, міліція рабо тала. Друга половина провоцировола снаружі людей на активні дєйствія. Тобто, громить там, бомбить і тому подобне.

Скільки пропонували?

- 350 гривень

Хто пропонував?

- Сам етот чєловек! Сан Санич!

З ким він співпрацює? Ти когось знаєш по прізвищах?

- Я знаю, шо нєкоториє работают із разних городов. Тобто, є з Черкас, є з сусідніх - Золотоноша, Сміла. То єсть, всі сусідні райони, які до Черкас принадлєжать, вони всі работали і работають з ним (із Сан Саничем). Він дзвонить, заказує людей і вони приїжджають.

Пожежна академія якось тут залучена?

- В мітингах і якихось провокаціях не залучалась. Це єдиний раз…Точніше, два рази. Перший раз на очистці від мусора, який був після «бомбьожкі адміністрації», і ще два з половиною місяці назад залучались в момент, коли бюджетніків собирали вийти до кінотеатру бившего «Салют». Чєловек 15-200 з академії курсантів і нас, студентів, чєловек 100. Йшли ходою до адміністрації, там була трибуна, стояли мінут 15-20 слухали, як главні рєчь толкають і такого плану...

Скільки заплатили?

- Нам - нічого!

Ти казав про події, які були 23-го. Перед початком штурму пропонувались гроші на якісь провокативні дії?

- Провокації - да. То єсть, залучалися люди. Нащот дєнег - не знаю... Сказав просто, що надо люди, тобто нічого активного, бить нікого не нада, але провоцировать людей на штурм. Тобто, підбурювать, наганяти обстановку.

Це цей Сан Санич?

- Так!

Якщо я покажу тобі його фотографію, ти його впізнаєш?

- Так, впізнаю...

Чому ти вирішив розповісти про це?

- Обідно за народ. Просто владу цю потрібно скинути. Щоб дєйствітєльно люди хоча б раз в жизні почувствовали себе людиною, а не твариною, рабом, який працює на цю владу.

Сан Санич якось казав, що він працює від Партії Регіонів?

- В самих связях... Я просто бачив, як були рукопожатія з прєдставітєлями Партії Регіонів...

З ким саме?

- Прєдставітєлі були, ну, це якби держслужбовці з Академії. Ето проректорат, нєсколько человек…

Прізвища можеш назвати?

- Кришталь, який бивший ректор академії, і Тищенко, щас перший проректор Академії.

Тобто цей Сан Санич постійно з ними спілкувався?

-Так!

Про стосунки міліції з тітушками розкажи!

- Тітушки работають з міліцією вмєстє. Коли був мітинг возлє адміністрації, тітушки охороняли трибуну. А коли прєдставітєлі ПР почали провоцировать людей своїми вигуками в мікрофон... Тобто «Янукович»..., то люди, народ, зірвався до цієї трибуни, розкрошить – міліція разом з тітушками стали...Послє були кілька разів тітушок забирала міліція по опрєделєнних там…или чернуху якусь. Тобто, їх пакували два-три чєловєка. Сан Санич їхав в прокуратуру, міліцію, куди там їх забрали, і через час люди вже були свободні

Тобто «підв’язки» з міліцією, так?

- Да, там все хорошо. Не знаю за дєньги, не за дєньги, але друг з другом вони в дуже хороших відносинах. Тобто, якщо тітушки почнуть щось робити незаконне, то про це ніхто й знати не буде.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору