Народна рада заборонила на території Черкащини діяльність двох партій

26 січня 2014, 19:16

Обласна Народна рада у Черкасах оголосила порядок денний, до якого включила 17 пунктів, про це повідомляє Gazeta.ua.

Серед пунктів заборона діяльності на території області Партії регіонів та КПУ, звернення до Верховної Ради розпустити загони спецпризначенців "Беркут", "Грифон" і їм подібні, оголосити "регіоналів" Володимира Олійника та Вадима Колесніченка персонами нон грата на території Черкащини. А також створити комісію, яка розслідуватиме факти нанесення тілесних ушкоджень черкащанці Олі Галушко (дівчині під час штурму ОДА невідомий кинув на голову вазон). Вона і досі перебуває в комі).

Також на Народну раду мають запросити голову облради Валерія Черняка і його заступників, щоб вони склали свої повноваження привселюдно. Доки проходила нарада по всьому периметру чергували загони народної самооборони. Окрема делегація пішла на переговори з головою облради.

Добровольці принесли чай та солодощі.

Поділитись

Коментарі

Справедливий сказав:

Пропоную заборонити на території області діяльність Свободи, Батьківщини і Удару, та всіх їх членів визнати бандитами та екстрімістами!!! Слава Україні! Слава Черкащині!! Смерть ворогам!!!

Василь сказав:

Я гордий за моїх земляків-черкащан – це значна частина гордого НАРОДУ УКРАЇНИ ! Водночас – зневажаю олійника, адже він зовсім не схожий на УКРАЇНЦЯ. Це – зрадник, якому я особисто висловлюю свою ЗНЕВАГУ. ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ, від таких гадів СМЕРДИТЬ…

Анатолій сказав:

це рішення не легітимне і не має ніякого сенсу, принаймні, стосовно комуністів.опозиціонери взагалі вмкористали ідею ліваків щодо всенародного голосування, а тепер виступають проти них. що це за маячня??

Вгору