“Ви – цинічна потвора”: на нардепа з Черкащини подали до суду (відео)

16 січня 2020, 21:31

Мер Умані Олександр Цебрій записав відеозвернення, в якому обізвав нардепа Антона Яценка цинічною потворою та заявив, що подає на нього до суду.

- Кожна людина має якусь межу і ми думали, що нардеп Яценко також її має, але те, що він зробив нещодавно, пробило дно. По-перше, поширював фейкову інформацію про премії міському голові та його заступникам. По-друге, тиснув на людей, які мають відмінну думку від його, і змушував уманчан видаляти повідомлення. Якщо вони цього не зроблять, то погрожував поширити брехню, - говорить уманський міський голова.

За словами Цебрія, нардеп приписав до власних здобутків багато напрацювань уманчан. Зокрема у відеозверненні йдеться про цілодобове постачання води, яке вдалося зробити працівникам водоканалу за бюджетні кошти, а нардеп лише перерізав стрічку під час відкриття. Очільник Умані запевняє, що така поведінка нардепа вже звична.

- Після відміни "мажоритарки" депутати намагаються вступити в різні партії, а ті у свою чергу не захочуть брати таких токсичних політиків із заплямованою репутацією як Яценко. Він навіть заявляв Коломойському що готовий зробити пластику обличчя якщо його візьмуть у партію "Слуга Народу", проте там йому відмовили, - говорить у зверненні Цибрій. - Ми звертаємося до суду, до комітету Верховної Ради з етики, яка дасть правову оцінку вашим мерзенним діям і зобов'яже вас рано чи пізно віддати мандат.Коментарі

Валентина сказав:

Я давно не вважаю яценка народним обранцем і навіть людиною після того, як в аварії з його іномаркою загинув однокласник мого сина, який з нареченою поверталися із Софієвки, де зробив пропозицію нареченій…. Знаємо, як знімалися номера, потім виявилося, що авто сестри, знімалися записи з камер…. Батьки втратили єдинного сина… Распект меру і уманчанам!!!

Леонід сказав:

То може і мер Черкас подасть до суду. Адже Яценко продовжує нищити Дніпровські плавні в районі Дахнівки. Шкода, що в країні немає правоохоронних органів.

Максим сказав:

Цебрій молодець! Яценко дійсно цинічна потвора!

Вгору