Нардеп Владислав Голуб прокоментував результати виборів першого туру на Черкащині (відео)

10 квітня 2019, 18:50

Нардеп Владислав Голуб прокоментував результати виборів першого туру на Черкащині (відео)

Народний депутат України Владислав Голуб проаналізував результат виборів першого туру на Черкащині, а також розповів, у чому полягає феномен кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського. На ці та інші питання Владислав Голуб відповів у студії “ВиЧЕрпно”.

Нардеп висловився з приводу того, чому українці й, зокрема, черкащани, у першому турі виборів віддали найбільшу кількість голосів Володимиру Зеленському:

- Після проведення першого туру, ті люди, які не дуже цікавилися політикою, почали обговорювати ці результати. Якщо ми проаналізуємо результати останніх соцопитувань, то чітко зрозуміємо, хто посяде перше місце. Єдина інтрига полягала у тому, хто буде другою особою… Народ України проголосував за те, щоб до другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Я думаю, що час перед другим туром виборів буде достатньо тривожним, адже це буде та війна, де полонених не беруть. Дуже важливо, щоб два кандидати розуміли, що це не просто гонитва за головну посаду в країні, а час, коли визначається доля країни.

Також Владислав Голуб зауважив, що результат першого туру виборів не є рейтингом Володимира Зеленського, як політика.

- Я переконаний в тому, що суспільство показало, що воно не отримало відповідей на запитання, які ставило до чинної влади впродовж п’яти років. Результат Володимира Зеленського – це скоріше виклик суспільства до чинної політичної еліти, — додає народний обранець.

Детальніше дивіться сюжеті:

Читайте такожНа Черкащині цьогоріч побудують 15 сучасних ігрових та спортивних майданчиків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору