Нардеп із Черкащини повертається до фракції “Батьківщина”

18 травня 2021, 17:20

Народний депутат із Черкащини Антон Яценко увійшов до складу фракції "Батьківщина". Про це пише "Українська правда".

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук на засіданні ВР 18 травня повідомив, що згідно з поданою заявою та відповідно до частини 3 статті 60 регламенту ВР народний депутат Яценко Антон Володимирович входить до складу депутатської фракції політичної партії "ВО "Батьківщина".

Яценко – є нардепом 4 скликань Верховної Ради. У 2007 році він пройшов до парламенту за списками "Батьківщини". З 2012 року обирається по виборчому округу №200 на Черкащині: у 2012 році – від Партії регіонів, у 2014 та 2019 роках – як самовисуванець.

Цей нардеп був відомий через корупційну схему у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості, яка була відома як "майданчики Яценка".  

Схема з’явилася після ухвалення бюджету на 2018 рік. Тоді всіх продавців або покупців нерухомості зобов'язали звіряти ціни на нерухомість з електронною базою Фонду державного майна, щоб унеможливити заниження оціночної вартості об'єктів.

Пізніше з’явилися перші компанії-посередники, які забезпечували доступ до електронної бази Фонду держмайна бази. Їх назвали "авторизованими електронними майданчиками". Всі ці посередники, ймовірно, мали одного бенефіціара і були пов’язані з депутатом Антоном Яценком.

Майданчики просто "пересилали дані" від оцінщика до Єдиної бази ФДМУ і отримували за це з кожної оцінки по кілька сотень гривень. 

У грудні 2019 року Рада ліквідувала "майданчики Яценка".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

Ну який же “самовисуванець”, якщо вони разом із Бондаренком йшли від партії “За майбутнє”? “Фігаро – тут, Фігаро – там”! Стрибає із партії в партію, як колись Володимир Олійник, а результат його роботи у ВР – нульовий.

Казбет :

Цей “народний обранець” – один з найзлісніших прогульників засідань Верховної Ради. Агов, виборці Яценка – невже вам потрібен такий депутат?

Вгору