Напередодні 9 травня по черкаському бездоріжжю “ударив” священик-байкер з Чернівців (фото)

09 травня 2015, 00:05

IMG_6342

Фото Андрія Кравця.

Протоієрей Миколай Вакнюк з Чернівців «ударив мотопробігом по бездоріжжю», вирішивши ще раз довести, що Україна єдина, пише "Козацький край".

Подорожує він не вперше: мотоциклом об’їздив 26 країн світу – зокрема, бував у Сірії, Чечні і далекому Китаї. З моменту вторгнення ворогів на українську землю, священик змінив і маршрути, і мету поїздок – став волонтером і допомагає фронту. Нині з рідної Буковини він їде на Луганщину, щоб запалити власним прикладом нових помічників для фронту-волонтерів, а ще – підтримати українських бійців у зоні АТО.

Напередодні 9 травня, коли вигодувані Путіним «Нічні вовки» мріяли на свої мотоциклах заїхати до Берліна, український священик-байкер, у якого «рейд» має винятково мирний характер, прибув до самого центру України – в Черкаси. Тут він побував у редакціях двох ЗМІ – в газеті «Козацький край» та на телеканалі «Рось» і вирушив далі на схід – спочатку в Лисичанськ, а тоді до Щастя на Луганщині.

IMG_6339

Фото Андрія Кравця.

Мотоцикл, прикрашений патріотичною символікою,  і його «вершник» у чорному мотошоломі та у камуфльованому як військове вбрання підряснику, в дорозі притягують до себе максимум уваги. Бажаючих сфотографуватися поруч – хоч відбавляй, для цього залюбки шикуються навіть працівники ДАІ. Другий в екіпажі «паломників до зони АТО» – пес Мухтар, який їде у спеціальному будиночку-прицепчику з наліпкою «Обережно, злий пес!» над віконцем. Посміхаючись, отець Миколай каже, що насправді пес добрий, але тільки до тих, хто любить Україну. Путінських «Нічних вовків» точно порвав би, як Тузик – поношену фуфайку-ватника…

11109170_1433366286978692_7291492538892997566_o

Фото Андрія Кравця.

Поділитись

Коментарі

Вгору