Наливайченко у Вашингтоні окреслив ключові пріоритети для нацбезпеки України

20 березня 2018, 14:00

На запрошення міжнародних партнерів лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко лобіював український інтерес в Вашингтоні та виступив на конференції “PUTINCON” в Нью-Йорку 

США вбачають у Валентині Наливайченко опозиційного лідера та головного спікера України, який  знається на питаннях безпеки та в тому, як Україні  рухатися далі, протидіяти агресії РФ і внутрішньому ворогу.

Зокрема, лідер Руху "Справедливість" провів зустріч із сенатором Річардом Бурром (Senator Richard Burr) - головою спецкомітету Сенату США з питань розвідки.

Предметом розмови стали актуальні питання міжнародної безпеки, зокрема тема санкцій проти РФ.

Наливайченко наголосив, що під час зустрічі вкотре переконався: "Маємо надійних друзів в у Конгресі, які, як і ми з вами, обурені корумпованістю української влади".

Крім того, лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко зустрівся із заступником голови комітету в закордонних справах Конгресу США Френсісом Руні (Congressman Francis Rooney) і представив у Комітеті з безпеки план інтеграції України в НАТО за стратегічної підтримки США.

"Йдеться про надання озброєння ЗСУ, навчання для українських військових та сил безпеки, посилення військової контррозвідки. Обгрунтував план конкретних дій України для досягнення стандартів НАТО: посилення боєздатності ЗСУ, створення ефективної контррозвідки та боєздатного Антетерористичного центру, оборонні замовлення для українських підприємств", - наголосив політик у Вашингтоні.

Наливайченко навів два ключові пріоритети для нацбезпеки України, як контрибутора безпеки ЄС та стратегічного партнера США.

"Пропоную зосередитися на протидії російській агресії, спецслужбам РФ, тероризму, диверсіям, незаконному трафіку зброї з території РФ. І другий напрямок - це боротьба з кібератаками та втручанням РФ, протидія агресивній пропаганді та фейковим новинам з РФ", - зауважив лідер Руху "Справедливість".

На конференції “PUTINCON” в Нью-Йорку Валентин Наливайченко представив  позицію з ключових безпекових питань - як убезпечити, насамперед, Україну і український народ від російської агресії, навівши докази злочинів проти людяності, вчинених агресором проти України.

«Нині у Нью-Йорку виробляються рішення, які потім стануть основою зовнішньої політики США і Радбезу ООН. Саме тут розпочалася конференция Putin Conference (PutinCon) про злочини режиму агресора, зокрема в Україні,» - заявив лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

“Для мене, як спікера від України, дуже важливим є розслідування злочинів проти України і покарання за ці злочини. Наша мета - представити докази і запропонувати міжнародній спільноті план дій покарання за злочини тероризму та агресії. Для того, щоб змусити агресора звільнити окуповані ним території”, - наголосив політик.

Наливайченко підкреслив, що йдеться про "загарбання Криму, вторгнення в Україну та збиття рейсу МH17 -  неповний список злочинів, які мають бути розслідувані, а усі винуватці - покарані".

Матеріал надано прес-службою політика.

Поділитись

Коментарі

Вгору