Надання послуг з буріння скважин*

23 лютого 2021, 10:02

Артезіанська свердловина призначена для отримання і використання артезіанських підземних вод. Свердловина на воду під ключ - це прекрасний спосіб отримання води для заміської ділянки або дачі, вирішення виробничих завдань. У разі якщо немає можливості провести централізоване водопостачання, джерело забезпечує безперебійну цілорічну подачу води, закриває всі потреби господарства і пиття, дозволяє забезпечити штучна водойма, полив ділянки, інші водоємні процеси.

Переваги свердловини на ділянці:

  • - хороший хімічний склад води, відсутність шкідливих мікроорганізмів;

  • - автономність і незалежність водопостачання;

  • - якісна вода;

  • - висока продуктивність і термін експлуатації;

  • - низька ймовірність забруднення

Буріння артезіанських свердловин

Найпростіше отримати джерело, замовляючи послуги буріння з використанням спецтехніки. Отримана після цього свердловина на воду відрізняються повноводні, якістю і комфортом застосування.

Важливо виконання буріння з дотриманням всіх правил, технічних і технологічних норм. Саме тому важливо звернутися до досвідчених і добре себе зарекомендували фахівцям. Переважно буріння свердловин здійснюють обертальним способом з прямою промивкою. Необхідною є промивка свердловини водою після буріння для запобігання забруднення і затоки шахти. Вибір установки для буріння залежить від способу виконання робіт, глибини, діаметра буріння, технології. Бурильники освоюють майданчик, визначають відстань до водоносних пластів, структуру порід, заглиблюються й облаштовують джерело.

Глибина артезіанської свердловини

Глибина свердловини на воду залежить від умов місцевості, території. Вона коливається від 40 до 400 метрів по Києву та Київській області. Від глибини залежить підсумкова ціна робіт, продуктивність, довговічність, надійність і якість води. Також значення має складність буріння.

Термін експлуатації артезіанських свердловин складає від 20 років в залежності від умов і глибини. Використання сучасних конструкцій дозволяє збільшити термін користування джерелом води за умови дотримання всіх експлуатаційних вимог.

Для того, щоб свердловина служила вам не одне десятиліття, звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи. Бурова компанія АРТЕЗБУР на ринку буріння і водопостачання понад 25 років https://artezbur.ua. Ми маємо у своєму розпорядженні сучасне якісне обладнання з буріння. Тільки в цьому випадку ви зможете отримати позитивний для себе результат.

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору