Набережна у Черкасах засяяла LEDами

31 жовтня 2019, 14:33

На набережній біля Річкового вокзалу завершилося реконструкція освітлення. Під час оновлення вуличного освітлення встановлено 28 металевих оцинкованих опор.

Натрієві лампи було замінено на світодіодні LED-світильники. До реконструкції стан освітлення був незадовільний, оскільки лампи були незахищені від зовнішніх чинників і швидко перегорали.

Тому замість 16 металогалогенних ламп 150 Вт і 16 світильників ДНаТ 250 Вт встановлено сучасні світодіодні LED-світильники: 28 шт потужністю 36 Вт і 25 шт потужністю 55 Вт. 

«230 тисяч гривень буде зекономлено за 5 років із міськбюджету після реконструкції набережної біля Річкового вокзалу. Світлодіодні світильники є одним із найбільш екологічних і економічних джерел світла. У них не міститься ртуть, тому в разі виходу з ладу або руйнування вони не представляють небезпеки і не вимагають спеціальної утилізації. Практично всю одержувану енергію світлодіод перетворює в світло, на відміну від, наприклад, лампи розжарювання, яка при однаковій потужності дає світла менше, а виділяє тепла в рази більше. Економічна вигода – результат поєднання довговічності та економії електроенергії», – зазначив Павло Собко, заступник директора КП «Міськсвітло».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору