Наберете і поспілкуєтеся, – Бондаренко обіцяє дати черкащанам телефон Юлії Тимошенко

10 листопада 2017, 12:04

На сьогоднішню сесію Черкаської міської ради прийшли мешканці двох мікрорайонів Черкас – Лісового та Можайського. Люди просять міську раду звернутися до суду через ймовірну забудову в Лісовій просіці на території 1,2 га.

Містяни зазначили, що провели спільні збори і вирішили звертатися з цього приводу не лише до міських депутатів, а й до Юлії Тимошенко.

- Мені вже соромно виходити на цю трибуну із цим питання, але воно не вирішується. Вимагаємо міськраду звернутися до суду з позовам про розірвання договору оренди з ПП «Дніпробуд-центр», - зазначила черкащанка Лідія Бережна.

Йдеться про забудову на території 1,2 га. Оренда земельної ділянки підприємству була надана 10 років тому.

Також ще одне звернення містяни написали до Юлії Тимошенко. Натомість міський голова Анатолій Бондаренко запевнив людей, що про забудову питання не стоїть.

- Наберете і поспілкуєтеся. Але як забрати ділянку, яку 10 років тому «подарував» попередній міський голова? У 2007 році цю ділянку надали підступним способом, - сказав Анатолій Бондаренко та додав, що дасть людям телефон Юлії Тимошено.

Директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування  Артур Савін у свою чергу повідомив , що у новому генеральному плані на згаданій ділянці має бути не забудова, а паркова зона.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору