“Плаче і згадує брата”: стало відомо, хто насмерть збив 9-річного хлопчика у Шполі

06 листопада 2023, 11:45

Ймовірного винуватця аварії у Шполі, в якій загинув дев'ятирічний хлопчик, відправили під варту. 17-річний водій перед зіткненням перевищив швидкість, розповіли журналістам Про все джерела у правоохоронних органах.

Жителі вулиці Лозоватської шоковані трагедією. Того дня діти їхали до репетитора і їм залишалося близько 500 метрів.

"Я саме проходив повз, бачив наслідки аварії, - розповідає шполянин Юрій Колісник. - Спочатку хлопчика не помітив, але бачив, як дівчинку на ношах заносили у "швидку". Наскільки я зрозумів, вона була при пам'яті, бо намагалася підняти голівку. А потім я вже побачив як накривали тільце хлопчика. На дорозі лежали кросівки. На цій ділянці люди не їздять, а "літають". Знаю, що діти їхали до репетитора. Їм залишалося ще метрів з 500 туди".

Містяни кажуть, що за кермом автівки був син місцевого "валютника".

"Зараз дитина, дівчинка, в лікарні, - розповідає Анатолій Лозовий. Чоловік живе неподалік від місця, де трапилась аварія. - Там же зараз моя донька і спілкується з бабусею цієї дитини. Ніби позитивно йде лікування. Але вона в стресі, плаче і згадує брата. Наскільки я знаю, водій - син місцевого "валютника". Кажуть, спокійна дитина. Але ж без прав їздити... Ми всі тут шоковані. Неподалік від того місця, років 10 тому, машина також збила людину - правоохоронця. Його тоді збирали по шматках".

Юнак, який сидів за кермом Honda Civic, в день трагедії їхав не сам і, найімовірніше, перевищив швидкість.

"Раніше його не ловили за кермом. В день аварії з ним їхало ще двоє друзів у салоні, - розповідає джерело у поліції. - Щодо того, чи було перевищення швидкості - поки не відомо. Треба зробити ряд експертиз. Але, найімовірніше, перевищення швидкості таки було. Підозрюваного наразі "закрили" в СІЗО. А як інакше? Вбив дитину дев'ятирічну. За неофіційною статистикою, 90 відсотків тих, хто потім сяде у в'язницю, "закривають" одразу в СІЗО".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору