На вулицях Шполи замінили понад 50 ліхтарів

27 липня 2017, 15:27

Упродовж липня сім вулиць Шполи засяяли по-новому. На вуличних електроопорах замінили понад 50 ліхтарів за кошти міського бюджету на суму майже 100 тис. грн., інформує Шполянська міська рада.

Частково капітальний ремонт вуличного освітлення провели на вул. Кавказькій, Дар’ївській, Благовісній, Шевченка та Некрасова. На прибудинковій території поміж будинками № 57а та № 59а, що знаходяться по вул. Івана Гончара – освітлення відновили повністю.

Аби зекономити кошти на електроенергію та водночас підвищити рівень якості світла на вулицях міста, підрядник замість старих світильників із лампами розжарення встановив нові енергозберігаючі.

- У міській раді вже склали перелік вулиць і місць, які потребують ремонту чи заміни вуличного освітлення, - зазначив заступник міського голови із житлово-комунальних питань Віталій Плетінь. - Тож до кінця року плануємо оновити світло ще на двох вулицях - 40-річчя Перемоги, Рити Нещадименко та провулку Дніпровському. Також нові ліхтарі встановлять на електроопорах прибудинкових територій багатоповерхівок № 10, 12 по вул. Соборній.

За його словами, із початку року у Шполі замінено до 70 ліхтарів та встановлено 6 нових опор на суму близько 200 тис. грн. із коштів міського бюджету.

Крім того, до проведення реконструкції вуличного освітлення у місті долучились й самі містяни. Приміром мешканці багатоповерхівки № 59а, що розташована по вул. Івана Гончара витратили власні кошти аби замінити ліхтарі на електроопорах своєї прибудинкової території.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору